O przedszkolu

Akademia Przedszkolaka „Małe Orły” zlokalizowana w Łodzi na osiedlu Teofilów jest niepubliczną placówką edukacyjną dla dzieci w wieku od 2 do 6 lat. Została przez nas stworzona z myślą o oddaniu dzieciom wymarzonego miejsca zabaw, miejsca w którym panuje ciepła i przepełniona radością atmosfera, które jednocześnie będzie sprzyjało nauce i rozwojowi każdego z nich.

Akademia Przedszkolaka „Małe Orły” znajduje się w cichej i spokojnej okolicy z dala od zgiełku miasta. Do dyspozycji dzieci są cztery przestronne i bardzo dobrze doświetlone sale, odpowiednio przystosowane łazienki oraz duży plac zabaw umożliwiający im aktywny wypoczynek na świeżym powietrzu. Przedszkole posiada również własny parking mający na celu zapewnienie rodzicom dogodnego przyprowadzania i odbierania dziecka z przedszkola.

Szanowni Państwo serdecznie zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą i odwiedzenia Akademii Przedszkolaka „Małe Orły” w Łodzi na ulicy Klaretyńskiej 9 (osiedle Teofilów).